Recipe (7.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: ගෘහය

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: පැහැදිලි කිරීම

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න
