Recipe (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Explanation or submission guidelines
bs: Objašnjenje ili vodiči objave teksta

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: Block
bs: Blok

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Source
bs: Izvor

en: Bulk export
bs: Masovni izvoz
