Recipe (7.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Title
ne: शिर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: भार

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुस

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य
