Recipe (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: weight
gl: peso

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Explanation or submission guidelines
gl: Explicación ou directrices de publicación

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Summary
gl: Resumo

en: Notes
gl: Notas

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Block
gl: Bloque

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: Full name
gl: Nome completo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Change
gl: Cambiar

en: Source
gl: Orixe

en: Instructions
gl: Instruccións

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 20 minutes
gl: 20 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 4 hours
gl: 4 horas

en: Description:
gl: Descrición

en: System of measurement
gl: Opcións predefinidas polo sistema

en: modules administration page
gl: páxina de administración do módulo

en: Abbreviation
gl: Abreviatura

en: Notes:
gl: Notas:
