Recipe (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: weight
lv: svars

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Quantity
lv: Skaits

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Block
lv: Bloks

en: 1 minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: Note
lv: Piezīme

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Change
lv: Mainīt

en: Source
lv: Avots

en: Units
lv: Vienības

en: Recipe
lv: Recepte

en: Preparation time
lv: Gatavošanas laiks

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Ingredients
lv: Sastāvdaļas

en: Recipes
lv: Receptes

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Indexes
lv: Indeksi

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Notes:
lv: Piezīmes:

en: Add a new recipe to the site.
lv: Pievienot vietnei jaunu recepti.
