Recipe (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Preview
ps: مخليد

en: Summary
ps: لنډیز

en: Block
ps: غونډ

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: Hidden
ps: پټ

en: Change
ps: بدلون

en: Source
ps: سرچينه
