Recipe (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: weight
be: вага

en: Description
be: Апісанне

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэнні ці інструкцыі, што тычацца дасылкі матэрыялаў

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Notes
be: Заўвагі

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Block
be: Блок

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Hidden
be: Схаваць

en: Change
be: Змяніць

en: Source
be: Крыніца

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура

en: Notes:
be: Заўвагі:
