Recipe (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: weight
hy: քաշ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Block
hy: Բլոկ

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Source
hy: Աղբյուր
