Recipe (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Block
ne: ब्लक

en: 1 minute | @count minutes
ne[0]: 1 minute
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Source
ne: स्रोत

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त

en: Notes:
ne: टिप्पणीहरु:
