Recipe (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Explanation or submission guidelines
eo: Klarigoj aŭ notoj pri submetado

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Block
eo: Bloko

en: 1 minute | @count minutes
eo[0]: 1 minuto
eo[1]: @count minutoj

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Abbreviation
eo: Mallongigo

en: Notes:
eo: Notoj:
