Recipe (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (142 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: weight
sk: váha

en: Description
sk: Popis

en: Explanation or submission guidelines
sk: Vysvetlenie alebo rady pre odoslanie príspevku

en: Quantity
sk: Množstvo

en: unknown
sk: neznáme

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Notes
sk: Poznámky

en: Block
sk: Blok

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: Note
sk: Poznámka

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: Full name
sk: Celé meno

en: Hidden
sk: Skryté

en: Change
sk: Zmeniť

en: Source
sk: Zdroj

en: Unit
sk: Jednotka

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: unit
sk: kus

en: Units
sk: Jednotky

en: units
sk: kusy

en: ct
sk: kt

en: Recipe
sk: Recept

en: Share your favorite recipes with your fellow cooks.
sk: Podeľ sa s nami o Tvoje obľúbené recepty.

en: A short description or "teaser" for the recipe.
sk: Krátky popis receptu, ktorý sa zobrazuje v zozname receptov.

en: Yield
sk: Výnos

en: Preparation time
sk: Čas prípravy

en: Optional. Does anyone else deserve credit for this recipe?
sk: Voliteľné. Kto vám odporučil tento recept?

en: Ingredient Name
sk: Názov ingrediencie

en: Ingredients
sk: Ingrediencie

en: Step by step instructions on how to prepare and cook the recipe.
sk: Inštrukcie, ako krok za krokom pripraviť jedlo podľa tohto receptu.

en: Sets the number of recent recipes that will be displayed in the Recent Recipes box. (0 = not displayed).
sk: Počet receptov, ktoré sa budú zobrazovať v boxe Najnovšie recepty. (0 = žiadny recept).

en: Recipes
sk: Recepty

en: Settings that control how the recipe module functions.
sk: Nastavenia funkcií modulu Recept.

en: Newest recipes
sk: Najnovšie recepty

en: Newest Recipes
sk: Najnovšie recepty

en: Halve
sk: Polovica

en: Double
sk: Dupľa

en: Collect and display recipes.
sk: Zbierka receptov

en: Description:
sk: Popis:

en: Node content
sk: Obsah uzla

en: drop
sk: kvapka

en: Instructions:
sk: Inštrukcie:

en: c
sk: š

en: System of measurement
sk: Systém mier

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: Bulk export
sk: Hromadný export

en: Notes:
sk: Poznámky:

en: T
sk: pl

en: Total time
sk: Celkový čas

en: cup
sk: šálka

en: cups
sk: šálky

en: liters
sk: litre

en: tablespoon
sk: polievková lyžica

en: tablespoons
sk: polievkové lyžice

en: teaspoon
sk: čajová lyžička

en: teaspoons
sk: čajové lyžičky

en: milligrams
sk: milligramov

en: grams
sk: gramov

en: kilograms
sk: kilogramov

en: ounce
sk: unca

en: ounces
sk: unce

en: pound
sk: libra

en: pounds
sk: libry

en: Ingredient name
sk: Názov ingrediencie

en: Additional notes
sk: Doplňujúce poznámky

en: Optional. Describe a great dining experience relating to this recipe, or note which wine or other dishes complement this recipe.
sk: Nepovinné. Popíšte veľké jedálenské skúsenosti týkajúce sa tohto receptu, alebo poraďte, ktoré víno alebo iné pokrmy dopĺňajú tento recept.

en: Prep time
sk: Čas prípravy

en: Export to a plaintext format.
sk: Exportovať ako čistý text.

en: Export all recipes to a plaintext format.
sk: Exportovať vsetky recepty ako čistý text.

en: Export to a recipeML based xml format.
sk: Exportovať do recipeML xml formátu.

en: Export all recipes to recipeML based xml format.
sk: Exportovať všetky recepty do recipeML xml formátu.

en: Import recipes from a recipeML based xml file.
sk: Importovať recepty z recipeML xml súboru.

en: RecipeML File
sk: RecipeML súbor

en: The number of servings the recipe will make (whole number integer, ie 5 or 6).
sk: Počet porcií pre recept (celé číslo, napr. 5 alebo 6)

en: Yield Units
sk: Jednotky pre výnos

en: Servings
sk: Porcie

en: The units for the yield field(ie servings, people, cans, cookies, etc).
sk: Jednotky pre pole výnos (napr. porcie, ľudia, plechy, koláče atď.)

en: More ingredients
sk: Viac ingrediencií

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more ingredients.
sk: Ak je počet boxov vyššie nestačí, kliknite sem na pridanie viac ingrediencií.

en: Processing/Notes
sk: Spracovanie / Poznámky

en: Recipes Menu
sk: Recepty

en: Ingredients:
sk: Ingrediencie:

en: Yield units
sk: Jednotky pre výnos

en: volume
sk: objem

en: Add a new recipe
sk: Pridať nový recept

en: Cooking time
sk: Čas varenia / pečenia

en: You must choose a valid unit.
sk: Musíte si vybrať platnú jednotku

en: pint
sk: pinta

en: pints
sk: pinty

en: quart
sk: kvarta

en: quarts
sk: kvarty

en: gallon
sk: galón

en: gallons
sk: galóny

en: fluid ounce
sk: kvapalná unca

en: fluid ounces
sk: kvapalné unce

en: milliliters
sk: millilitrov

en: centiliters
sk: centilitrov

en: deciliters
sk: decilitre

en: centigrams
sk: centigramov

en: t
sk: čl

en: slice
sk: plátok

en: slices
sk: plátky

en: sli
sk: plt

en: indefinite
sk: neurčitý

en: clove
sk: strúčik

en: cloves
sk: strúčiky

en: clv
sk: st

en: loaf
sk: hlávka

en: loaves
sk: hlávky

en: lf
sk: hl

en: pinch
sk: štipka

en: pinches
sk: štipky

en: pn
sk: št

en: package
sk: balík

en: packages
sk: balíky

en: pk
sk: bl

en: can
sk: plechovka

en: cans
sk: plechovky

en: cn
sk: p

en: drops
sk: kvapky

en: dr
sk: kv

en: bunch
sk: zväzok

en: bunches
sk: zväzky

en: bn
sk: zv

en: dash
sk: trocha

en: dashes
sk: trochy

en: ds
sk: tr

en: carton
sk: kartón

en: cartons
sk: kartóny

en: Yield unit
sk: Jednotka pre výnos

en: How long does this recipe take to prepare, in <strong>minutes</strong>.  Utilize 0 for N/A.
sk: Ako dlho trvá príprava tohto receptu, v <strong>minútach</strong>.  Zadajte 0 pre N/A.

en: How long does this recipe take to cook, in <strong>minutes</strong>. Utilize 0 for N/A.
sk: Ako dlho trvá varenie pre tento recept, v <strong>minútach</strong>.  Zadajte 0 pre N/A.

en: Preparation time must be a valid positive integer. Utilize 0 for N/A.
sk: Čas prípravy musí byť kladné celé číslo. Zadajte 0 pre N/A.

en: Cooking time must be a valid positive integer. Utilize 0 for N/A.
sk: Čas varenia / pečenia musí byť kladné celé číslo. Zadajte 0 pre N/A.
