Recipe (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: weight
gu: ક્રમ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Explanation or submission guidelines
gu: સમજૂતી અથવા રજૂઆત માર્ગદર્શિકા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: 1 minute | @count minutes
gu[0]: 1 મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Abbreviation
gu: સંક્ષિપ્ત
