Recipe (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: weight
is: þyngd

en: Description
is: Lýsing

en: Explanation or submission guidelines
is: Útskýring eða leiðbeiningar um innsetningu

en: Quantity
is: Magn

en: unknown
is: óþekkt

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Preview
is: Forskoða

en: Summary
is: Samantekt

en: Block
is: Blokk

en: 1 minute | @count minutes
is[0]: 1 mín.
is[1]: @count mín.

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Hidden
is: Falið
