Recipe (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: weight
mr: वजन

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: unknown
mr: अज्ञात

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Block
mr: भाग

en: 1 hour | @count hours
mr[0]: १ तास
mr[1]: @count तास
