Recline (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Download
eu: Deskargatu

en: Map
eu: Mapa

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Grid
eu: Sareta

en: Add a new file
eu: Fitxategi berria erantsi
