Recline (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Map
lv: Karte

en: Installed
lv: Instalēts

en: Grid
lv: Režģis

en: Graph
lv: Grafiks

en: Add a new file
lv: Pievienot jaunu datni
