Recline (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Download
da: Hent

en: Map
da: Knyt

en: Installed
da: Installeret

en: Grid
da: Gitter

en: Add a new file
da: Tilføj en ny fil
