Recline (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Download
gl: Descargar

en: Map
gl: Mapa

en: Installed
gl: Instalado

en: Grid
gl: Grella

en: Add a new file
gl: Engadir un arquivo novo
