Recline (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Map
fa: نقشه

en: Installed
fa: نصب شده

en: Grid
fa: شبکه

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Add a new file
fa: افزودن یک فایل جدید
