Recline (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Map
sk: Mapa

en: Installed
sk: Inštalované

en: Grid
sk: Mriežka

en: Embed
sk: Vložiť

en: Add a new file
sk: Pridať nový súbor
