Recline (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Not Found
vi: Không tìm thấy

en: Grid
vi: Lưới

en: Graph
vi: Đồ thị

en: Embed
vi: Nhúng

en: Add a new file
vi: Thêm file đính kèm
