Recline (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Map
az: Xəritə

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Grid
az: Cədvəl

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.

en: Add a new file
az: Yeni fayl əlavə edin
