Recline (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Map
be: Мапа

en: Installed
be: Усталявана

en: Grid
be: Сетка

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: Add a new file
be: Дадаць новы файл
