Recline (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Map
cs: Mapa

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Grid
cs: Mřížka

en: Embed
cs: Vložit

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
cs: Vyberte kde má být finální úložiště souborů. Uložiště soukromých souborů má mnohem vyšší režii než uložiště veřejných souborů, ale umožňuje omezovat přístup k souborům tohoto pole.

en: Add a new file
cs: Přidat soubor
