Recline (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Map
fi: Kartta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Embed
fi: Upota

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.

en: Add a new file
fi: Lisää uusi tiedosto
