Recline (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Installed
hr: Instaliran

en: Grid
hr: Mreža

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: Add a new file
hr: Dodaj novu datoteku
