Recline (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Map
hu: Térkép

en: Installed
hu: Telepített

en: Grid
hu: Rács

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: Add a new file
hu: Új fájl hozzáadása
