Recline (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Add a new file
lt: Pridėti naują failą
