Recline (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Installed
oc: Installat

en: Grid
oc: Grasilha

en: Embed
oc: Integrat

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
oc: Seleccionatz ont volètz emmagazinar los fichièrs finals. L'emmagazinament de fichièrs privats a una sobrecàrrega significant respecte los fichièrs public, mas permet l'accès restringit als fichièrs d'aqueste camp.

en: Add a new file
oc: Apondètz un fichièr novèl
