Recline (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Map
ps: نقشه

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Grid
ps: ځاليز

en: Embed
ps: نصبول

en: Add a new file
ps: یوه نوې دوتنه زیاتول
