Recline (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Map
sv: Karta

en: Installed
sv: Installerad

en: Grid
sv: Rutnät

en: Embed
sv: Bädda in

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
sv: Välj var slutgiltiga filer skall lagras. Privat fillagring är avsevärt mer prestandakrävande än offentliga filer, men ger möjlighet till begränsad åtkomst till filer i detta fält.

en: Add a new file
sv: Lägg till ny fil
