Recline (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Map
ar: خريطة

en: Installed
ar: مثبت

en: Grid
ar: شبكة

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ar: حدد أين يجب تخزين الملفات النهائية. التخزين الخاص للملف يضع قيودا أكثر من التخزين العام، لكنه يسمح بوصول محدود للملفات لهذا الحقل.

en: Add a new file
ar: إضافة ملف جديد
