Recline (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Map
ca: Mapa

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Grid
ca: Graella

en: Embed
ca: Incrustra

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: Add a new file
ca: Afegeix un nou fitxer
