Recline (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Download
el: Λήψη

en: Map
el: Χάρτης

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Add a new file
el: Προσθήκη νέου αρχείου
