Recline (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Map
et: Kaart

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Grid
et: Ruudustik

en: Embed
et: Manus

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: Add a new file
et: Lisa uus fail
