Recline (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Map
he: מפה

en: Installed
he: מותקן

en: Grid
he: רשת

en: Embed
he: הטמעה

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: Add a new file
he: הוספת קובץ
