Recline (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Map
pl: Mapa

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Grid
pl: Siatka

en: Embed
pl: Osadzony

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: Add a new file
pl: Dodaj nowy plik
