Recline (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Map
ro: Hartă

en: Installed
ro: Instalat

en: Grid
ro: Grilă

en: Embed
ro: Încorporat

en: Upload destination
ro: Destinația încărcării

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ro: Selectați unde ar trebui stocate fișierele finale. Stocarea fișierelor private produce un consum de resurse mai mare decât a celor publice, dar permite acesul restricționat la fișiere în cadrul acestui câmp.

en: Add a new file
ro: Adaugă un nou fișier
