Recline (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Map
ru: Карта

en: Installed
ru: Установлено

en: Grid
ru: Сетка

en: Embed
ru: Вставить

en: Upload destination
ru: Хранилище

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ru: Укажите конечное место сохранения файлов. Личное хранилище файлов занимает больше ресурсов, чем общедоступное, но позволяет ограничить доступ к файлам только данным полем.

en: Add a new file
ru: Добавить новый файл
