Recline (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Map
uk: Мапа

en: Installed
uk: Встановлено

en: Not Found
uk: Не виявлено

en: Grid
uk: Сітка

en: Graph
uk: Графік

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
uk: Вкажіть кінцеве місце збереження файлів. Приватне сховище файлів забирає більше ресурсів, ніж загальнодоступне, але дозволяє обмежити доступ до файлів лише через це поле.

en: Add a new file
uk: Додати новий файл
