Recommender API (7.x-3.0-alpha11) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Hourly
my: နာရီ အလိုက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
