Recommender API (7.x-3.0-alpha11) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Hourly
te: గంటల వారీ

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
