Recommender API (7.x-3.0-alpha12) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Settings
af: Verstellings

en: Never
af: Nooit

en: Save settings
af: Stoor verstellings
