Recommender API (7.x-3.0-alpha12) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Never
gu: કદી નહી
