Recommender API (7.x-3.0-alpha12) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
