Recommender API (7.x-3.0-alpha6) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Never
km: កុំ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
