Recommender API (7.x-3.0-alpha6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Never
th: ไม่เคย

en: Save settings
th: บันทึกค่า
