Recommender API (7.x-3.0-alpha7) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Settings
be: Налады

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Never
be: Ніколі

en: Save settings
be: Захаваць налады
