Recommender API (7.x-3.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Refresh
ca: Refresca

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Never
ca: Mai

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: The settings have been saved.
ca: S'han desat els paràmetres.
