Recommender API (7.x-3.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Hourly
tr: Her saat

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Refresh
tr: Yenile

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Never
tr: Asla

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Rebuild
tr: Yeniden oluştur

en: The settings have been saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.

en: Application name
tr: Uygulama adı
